Maide Türk Mutfağı Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Maide Türk Mutfağı Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Maide Türk Mutfağı var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Maide Türk Mutfağı  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Maide Türk Mutfağı Telefon

0216 519 53 55

Maide Türk Mutfağı Sipariş

Maide Türk Mutfağı sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Maide Türk Mutfağı bağlantı kurabilirsiniz.

Maide Türk Mutfağı Adres

İTOSB 13 .Cad. No:1, 34959 Tuzla

Maide Türk Mutfağı Web Sitesi

facebook.com

Maide Türk Mutfağı Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Maide Türk Mutfağı yorum konusunda yapılmış toplam 203 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,3 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Maide Türk Mutfağı enlem bilgileri: 40.881432 boylam bilgileri: 29.407465 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir