Mahle Cafe & Restaurant Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Mahle Cafe & Restaurant Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Mahle Cafe & Restaurant var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Mahle Cafe & Restaurant  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Mahle Cafe & Restaurant Telefon

0216 393 33 15

Mahle Cafe & Restaurant Sipariş

Mahle Cafe & Restaurant sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Mahle Cafe & Restaurant bağlantı kurabilirsiniz.

Mahle Cafe & Restaurant Adres

Aydınlı, Patlayıcı Maddeler Yolu Cd No:9 D:7/B Blok: D8-9, 34953 Deri Organize Sanayi Bölgesi/Tuzla/İstanbul

Mahle Cafe & Restaurant Web Sitesi

business.site

Mahle Cafe & Restaurant Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Mahle Cafe & Restaurant yorum konusunda yapılmış toplam 522 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,0 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Mahle Cafe & Restaurant enlem bilgileri: 40.864289 boylam bilgileri: 29.338194 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir