Mahir Lokantası Telefon - Yorum - Adres (Şişli Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Mahir Lokantası Telefon – Yorum – Adres (Şişli Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şişli Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Mahir Lokantası var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Mahir Lokantası  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Mahir Lokantası Telefon

0212 234 93 94

Mahir Lokantası Sipariş

Mahir Lokantası sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Mahir Lokantası bağlantı kurabilirsiniz.

Mahir Lokantası Adres

Cumhuriyet, Tavukçu Fethi Sk. 28/B, 34380 Şişli/İstanbul

Mahir Lokantası Web Sitesi

-BOŞ-

Mahir Lokantası Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Mahir Lokantası yorum konusunda yapılmış toplam 354 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,4 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Mahir Lokantası enlem bilgileri: 41.052928 boylam bilgileri: 28.987192 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu