Magic Akademi Tuzla Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Magic Akademi Tuzla Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Magic Akademi Tuzla var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Magic Akademi Tuzla  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Magic Akademi Tuzla Telefon

0216 446 01 00

Magic Akademi Tuzla Sipariş

Magic Akademi Tuzla sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Magic Akademi Tuzla bağlantı kurabilirsiniz.

Magic Akademi Tuzla Adres

Postane, Cumhuriyet Cd. No:16, 34940 Tuzla/İstanbul

Magic Akademi Tuzla Web Sitesi

magicakademi.com

Magic Akademi Tuzla Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Magic Akademi Tuzla yorum konusunda yapılmış toplam 343 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,1 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Magic Akademi Tuzla enlem bilgileri: 40.816068 boylam bilgileri: 29.302484 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu