Limonlu Soda Kalori (Akmina Limonlu Soda Besin Değeri) - Yemekleri

Limonlu Soda Kalori (Akmina Limonlu Soda Besin Değeri)

Merhabalar, sizler için yeni bir seri daha hazırladık. Marketlerde gördüğümüz ürünlerin kalorileri ve besin değerleri hakkında bilgilendirme yapmaya çalışacağız. İlk olarak Akmina Limonlu Soda besin değeri var. Dilerseniz kaç kalori kategorisi aracılığıyla farklı ürünlerin kalori değerlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterli olacaktır.

Akmina Limonlu Soda Besin Değeri

Elimizden geldiğince bu yazıyı güncel tutup Akmina Limonlu Soda hakkında bilgilendirme yapmaya çalışacağız. Aşağıda bulunan kalori ve besin değerleri her 100ml için geçerlidir.

kalori değerleri/caption]

Akmina Limonlu Soda Kaç Kalori

Kalori Değeri: 14kcal

Akmina Limonlu Soda Yağ Değeri

Yağ: 0,00g

Akmina Limonlu Soda Karbonhidrat Değeri

Karbonhidrat Değeri: 3,20g

Akmina Limonlu Soda Protein Değeri

Protein Değeri: 0,00g

Önemli Not: Her gıda, her bünyeye uygun olmayabilir. Öncelikle kilo verme ile ilgili bir çabanız varsa bir doktora veya diyetisyene başvurmanızı tavsiye ederiz. Burada yer alan bilgileri pek çok kaynağa göz atarak hazırladık. İyi niyet temelinde yer verdiğimiz bu bilgilerin doğru olduğuna inanıyoruz. Burada yer alan bilgilerin tam doğruluğu ve beslenme bilgileri kendi sorumluluğunuz altındadır. Yemekleri.org olarak bir garanti vermiyoruz. Burada yer verdiğimiz bütün  markalar, telif hakları ve diğer fikri mülkiyet biçimleri kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir