Limma Restaurant Telefon - Yorum - Adres (Şişli Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Limma Restaurant Telefon – Yorum – Adres (Şişli Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şişli Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Limma Restaurant var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Limma Restaurant  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Limma Restaurant Telefon

0212 274 94 94

Limma Restaurant Sipariş

Limma Restaurant sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Limma Restaurant bağlantı kurabilirsiniz.

Limma Restaurant Adres

Esentepe, Büyükdere Cd. No:96/A, 34394 Şişli/İstanbul

Limma Restaurant Web Sitesi

dugun.com

Limma Restaurant Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Limma Restaurant yorum konusunda yapılmış toplam 130 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,0 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Limma Restaurant enlem bilgileri: 41.067843 boylam bilgileri: 29.006649 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu