Kuzina Şile Telefon - Yorum - Adres (Şile Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Kuzina Şile Telefon – Yorum – Adres (Şile Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şile Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Kuzina Şile var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Kuzina Şile  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Kuzina Şile Telefon

0533 216 55 45

Kuzina Şile Sipariş

Kuzina Şile sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Kuzina Şile bağlantı kurabilirsiniz.

Kuzina Şile Adres

Yeşilvadi, Yeşilvadi Mesire Alanı No:164-1, 34482 Şile/İstanbul

Kuzina Şile Web Sitesi

kuzinasile.com

Kuzina Şile Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Kuzina Şile yorum konusunda yapılmış toplam 316 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 3,9 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Kuzina Şile enlem bilgileri: 41.141687 boylam bilgileri: 29.479948 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir