Kuru Börülce Kalori (Ala Çiftçi Kuru Börülce Besin Değeri) - Yemekleri

Kuru Börülce Kalori (Ala Çiftçi Kuru Börülce Besin Değeri)

Merhabalar, sizler için yeni bir seri daha hazırladık. Marketlerde gördüğümüz ürünlerin kalorileri ve besin değerleri hakkında bilgilendirme yapmaya çalışacağız. İlk olarak Ala Çiftçi Kuru Börülce besin değeri var. Dilerseniz kaç kalori kategorisi aracılığıyla farklı ürünlerin kalori değerlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterli olacaktır.

Ala Çiftçi Kuru Börülce Besin Değeri

Elimizden geldiğince bu yazıyı güncel tutup Ala Çiftçi Kuru Börülce hakkında bilgilendirme yapmaya çalışacağız. Aşağıda bulunan kalori ve besin değerleri her 100g için geçerlidir.

kalori değerleri/caption]

Ala Çiftçi Kuru Börülce Kaç Kalori

Kalori Değeri: 313kcal

Ala Çiftçi Kuru Börülce Yağ Değeri

Yağ: 1,00g

Ala Çiftçi Kuru Börülce Karbonhidrat Değeri

Karbonhidrat Değeri: 43,70g

Ala Çiftçi Kuru Börülce Protein Değeri

Protein Değeri: 22,90g

Önemli Not: Her gıda, her bünyeye uygun olmayabilir. Öncelikle kilo verme ile ilgili bir çabanız varsa bir doktora veya diyetisyene başvurmanızı tavsiye ederiz. Burada yer alan bilgileri pek çok kaynağa göz atarak hazırladık. İyi niyet temelinde yer verdiğimiz bu bilgilerin doğru olduğuna inanıyoruz. Burada yer alan bilgilerin tam doğruluğu ve beslenme bilgileri kendi sorumluluğunuz altındadır. Yemekleri.org olarak bir garanti vermiyoruz. Burada yer verdiğimiz bütün  markalar, telif hakları ve diğer fikri mülkiyet biçimleri kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu