Kremalı Tavuk Çorbası Kaç Kalori (Big Joy Kalori Değeri) - Yemekleri

Kremalı Tavuk Çorbası Kaç Kalori (Big Joy Kalori Değeri)

Herkese merhaba, siz değerli ziyaretçilerimiz için ürünlerin kalori değerlerini yazmaya devam ediyoruz. Şimdi sırada Big Joy markası ile Kremalı Tavuk Çorbası kalori değeri var. Aşağıda ürünün kalori, gramaj, yağ ve karbonhidrat gibi değerlerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi daha fazla gıdanın kalori değerine ulaşmak isterseniz kaç kalori bölümüne göz atarak hızlı bir şekilde kalori değerleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Elimizden geldiğince burada bulunan yazıları güncel tutmaya çalışıyoruz. Bir aksilik olduğunu düşünüyorsanız yorumlar bölümünden bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Herkese mutlu haftalar diliyoruz.

Big Joy Kremalı Tavuk Çorbası Besin Değeri

Aşağıda yer alan tablo aracılığıylaBig Joy Kremalı Tavuk Çorbası hakkında kalori, marka, karbonhidrat ve protein değeri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz yorumlar bölümünden bize daha detaylı bilgi sahibi olmak için

Big Joy Kremalı Tavuk Çorbası hakkında aşağıda bulunan değerler her 1 paket için geçerlidir.

Big Joy Kremalı Tavuk Çorbası Kalorisi

Kaloriler: 99kcal

Big Joy Kremalı Tavuk Çorbası Yağ Değeri

Yağ: 0,75g

Big Joy Kremalı Tavuk Çorbası Karbonhidrat Değeri

Karbonhidrat Değeri: 7,31g

Big Joy Kremalı Tavuk Çorbası Protein Değeri

Protein Değeri: 14,28g

Önemli Not: Her gıda, her bünyeye uygun olmayabilir. Öncelikle kilo verme ile ilgili bir çabanız varsa bir doktora veya diyetisyene başvurmanızı tavsiye ederiz. Burada yer alan bilgileri pek çok kaynağa göz atarak hazırladık. İyi niyet temelinde yer verdiğimiz bu bilgilerin doğru olduğuna inanıyoruz. Burada yer alan bilgilerin tam doğruluğu ve beslenme bilgileri kendi sorumluluğunuz altındadır. Yemekleri.org olarak bir garanti vermiyoruz. Burada yer verdiğimiz bütün  markalar, telif hakları ve diğer fikri mülkiyet biçimleri kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu