Komagene tuzla Postane mah (sahil) Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Komagene tuzla Postane mah (sahil) Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Komagene tuzla Postane mah (sahil) var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Komagene tuzla Postane mah (sahil)  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Komagene tuzla Postane mah (sahil) Telefon

0216 701 17 01

Komagene tuzla Postane mah (sahil) Sipariş

Komagene tuzla Postane mah (sahil) sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Komagene tuzla Postane mah (sahil) bağlantı kurabilirsiniz.

Komagene tuzla Postane mah (sahil) Adres

Postane, Barbaros Hayrettin Cd. No:18, 34940 Tuzla/İstanbul

Komagene tuzla Postane mah (sahil) Web Sitesi

komagene.com.tr

Komagene tuzla Postane mah (sahil) Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Komagene tuzla Postane mah (sahil) yorum konusunda yapılmış toplam 38 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,7 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Komagene tuzla Postane mah (sahil) enlem bilgileri: 40.820721 boylam bilgileri: 29.299734 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu