KOMAGENE esentepe tuzla Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

KOMAGENE esentepe tuzla Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada KOMAGENE esentepe tuzla var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. KOMAGENE esentepe tuzla  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

KOMAGENE esentepe tuzla Telefon

0216 395 00 05

KOMAGENE esentepe tuzla Sipariş

KOMAGENE esentepe tuzla sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla KOMAGENE esentepe tuzla bağlantı kurabilirsiniz.

KOMAGENE esentepe tuzla Adres

Postahane mahallesi, manastır yolu caddesi no/ 90 c, 34940 Tuzla/İstanbul

KOMAGENE esentepe tuzla Web Sitesi

komagene.com.tr

KOMAGENE esentepe tuzla Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman KOMAGENE esentepe tuzla yorum konusunda yapılmış toplam 8 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,5 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda KOMAGENE esentepe tuzla enlem bilgileri: 40.817289 boylam bilgileri: 29.286763 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu