Koçan Mısır Turşusu Kaç Kalori (Berrak Kalori Değeri) - Yemekleri

Koçan Mısır Turşusu Kaç Kalori (Berrak Kalori Değeri)

Herkese merhaba, siz değerli ziyaretçilerimiz için ürünlerin kalori değerlerini yazmaya devam ediyoruz. Şimdi sırada Berrak markası ile Koçan Mısır Turşusu kalori değeri var. Aşağıda ürünün kalori, gramaj, yağ ve karbonhidrat gibi değerlerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi daha fazla gıdanın kalori değerine ulaşmak isterseniz kaç kalori bölümüne göz atarak hızlı bir şekilde kalori değerleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Elimizden geldiğince burada bulunan yazıları güncel tutmaya çalışıyoruz. Bir aksilik olduğunu düşünüyorsanız yorumlar bölümünden bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Herkese mutlu haftalar diliyoruz.

Berrak Koçan Mısır Turşusu Besin Değeri

Aşağıda yer alan tablo aracılığıylaBerrak Koçan Mısır Turşusu hakkında kalori, marka, karbonhidrat ve protein değeri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz yorumlar bölümünden bize daha detaylı bilgi sahibi olmak için

Berrak Koçan Mısır Turşusu hakkında aşağıda bulunan değerler her 100г için geçerlidir.

Berrak Koçan Mısır Turşusu Kalorisi

Kaloriler: 40kcal

Berrak Koçan Mısır Turşusu Yağ Değeri

Yağ: 0,76g

Berrak Koçan Mısır Turşusu Karbonhidrat Değeri

Karbonhidrat Değeri: 6,11g

Berrak Koçan Mısır Turşusu Protein Değeri

Protein Değeri: 2,12g

Önemli Not: Her gıda, her bünyeye uygun olmayabilir. Öncelikle kilo verme ile ilgili bir çabanız varsa bir doktora veya diyetisyene başvurmanızı tavsiye ederiz. Burada yer alan bilgileri pek çok kaynağa göz atarak hazırladık. İyi niyet temelinde yer verdiğimiz bu bilgilerin doğru olduğuna inanıyoruz. Burada yer alan bilgilerin tam doğruluğu ve beslenme bilgileri kendi sorumluluğunuz altındadır. Yemekleri.org olarak bir garanti vermiyoruz. Burada yer verdiğimiz bütün  markalar, telif hakları ve diğer fikri mülkiyet biçimleri kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir