Kervan Erzurum Cağ Kebabı Tuzla Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Kervan Erzurum Cağ Kebabı Tuzla Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Kervan Erzurum Cağ Kebabı Tuzla var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Kervan Erzurum Cağ Kebabı Tuzla  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Kervan Erzurum Cağ Kebabı Tuzla Telefon

0546 861 25 67

Kervan Erzurum Cağ Kebabı Tuzla Sipariş

Kervan Erzurum Cağ Kebabı Tuzla sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Kervan Erzurum Cağ Kebabı Tuzla bağlantı kurabilirsiniz.

Kervan Erzurum Cağ Kebabı Tuzla Adres

Evliya Çelebi, Evliya Çelebi Mah. Hat Boyu Cad, Cami Yanı No:52/9, 34944 Tuzla

Kervan Erzurum Cağ Kebabı Tuzla Web Sitesi

-BOŞ-

Kervan Erzurum Cağ Kebabı Tuzla Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Kervan Erzurum Cağ Kebabı Tuzla yorum konusunda yapılmış toplam 59 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,7 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Kervan Erzurum Cağ Kebabı Tuzla enlem bilgileri: 40.840868 boylam bilgileri: 29.305727 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu