Kefirli Dondurma Kalori (Algida Kefirli Dondurma Besin Değeri) - Yemekleri

Kefirli Dondurma Kalori (Algida Kefirli Dondurma Besin Değeri)

Merhabalar, sizler için yeni bir seri daha hazırladık. Marketlerde gördüğümüz ürünlerin kalorileri ve besin değerleri hakkında bilgilendirme yapmaya çalışacağız. İlk olarak Algida Kefirli Dondurma besin değeri var. Dilerseniz kaç kalori kategorisi aracılığıyla farklı ürünlerin kalori değerlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterli olacaktır.

Algida Kefirli Dondurma Besin Değeri

Elimizden geldiğince bu yazıyı güncel tutup Algida Kefirli Dondurma hakkında bilgilendirme yapmaya çalışacağız. Aşağıda bulunan kalori ve besin değerleri her 1 paket 37 gram için geçerlidir.

kalori değerleri/caption]

Algida Kefirli Dondurma Kaç Kalori

Kalori Değeri: 62kcal

Algida Kefirli Dondurma Yağ Değeri

Yağ: 2,20g

Algida Kefirli Dondurma Karbonhidrat Değeri

Karbonhidrat Değeri: 8,90g

Algida Kefirli Dondurma Protein Değeri

Protein Değeri: 1,40g

Önemli Not: Her gıda, her bünyeye uygun olmayabilir. Öncelikle kilo verme ile ilgili bir çabanız varsa bir doktora veya diyetisyene başvurmanızı tavsiye ederiz. Burada yer alan bilgileri pek çok kaynağa göz atarak hazırladık. İyi niyet temelinde yer verdiğimiz bu bilgilerin doğru olduğuna inanıyoruz. Burada yer alan bilgilerin tam doğruluğu ve beslenme bilgileri kendi sorumluluğunuz altındadır. Yemekleri.org olarak bir garanti vermiyoruz. Burada yer verdiğimiz bütün  markalar, telif hakları ve diğer fikri mülkiyet biçimleri kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu