Keçi Tereyağı Kaç Kalori (Baltalı Kalori Değeri) - Yemekleri

Keçi Tereyağı Kaç Kalori (Baltalı Kalori Değeri)

Herkese merhaba, siz değerli ziyaretçilerimiz için ürünlerin kalori değerlerini yazmaya devam ediyoruz. Şimdi sırada Baltalı markası ile Keçi Tereyağı kalori değeri var. Aşağıda ürünün kalori, gramaj, yağ ve karbonhidrat gibi değerlerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi daha fazla gıdanın kalori değerine ulaşmak isterseniz kaç kalori bölümüne göz atarak hızlı bir şekilde kalori değerleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Elimizden geldiğince burada bulunan yazıları güncel tutmaya çalışıyoruz. Bir aksilik olduğunu düşünüyorsanız yorumlar bölümünden bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Herkese mutlu haftalar diliyoruz.

Baltalı Keçi Tereyağı Besin Değeri

Aşağıda yer alan tablo aracılığıylaBaltalı Keçi Tereyağı hakkında kalori, marka, karbonhidrat ve protein değeri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz yorumlar bölümünden bize daha detaylı bilgi sahibi olmak için

Baltalı Keçi Tereyağı hakkında aşağıda bulunan değerler her 100g için geçerlidir.

Baltalı Keçi Tereyağı Kalorisi

Kaloriler: 74kcal

Baltalı Keçi Tereyağı Yağ Değeri

Yağ: 8,20g

Baltalı Keçi Tereyağı Karbonhidrat Değeri

Karbonhidrat Değeri: 0,00g

Baltalı Keçi Tereyağı Protein Değeri

Protein Değeri: 0,00g

Önemli Not: Her gıda, her bünyeye uygun olmayabilir. Öncelikle kilo verme ile ilgili bir çabanız varsa bir doktora veya diyetisyene başvurmanızı tavsiye ederiz. Burada yer alan bilgileri pek çok kaynağa göz atarak hazırladık. İyi niyet temelinde yer verdiğimiz bu bilgilerin doğru olduğuna inanıyoruz. Burada yer alan bilgilerin tam doğruluğu ve beslenme bilgileri kendi sorumluluğunuz altındadır. Yemekleri.org olarak bir garanti vermiyoruz. Burada yer verdiğimiz bütün  markalar, telif hakları ve diğer fikri mülkiyet biçimleri kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu