Kale Et Balık / Tuzla Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Kale Et Balık / Tuzla Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Kale Et Balık / Tuzla var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Kale Et Balık / Tuzla  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Kale Et Balık / Tuzla Telefon

0216 395 24 60

Kale Et Balık / Tuzla Sipariş

Kale Et Balık / Tuzla sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Kale Et Balık / Tuzla bağlantı kurabilirsiniz.

Kale Et Balık / Tuzla Adres

Cami, İstasyon Cd. No:52, 34940 Tuzla/İstanbul

Kale Et Balık / Tuzla Web Sitesi

mavikalebalik.com

Kale Et Balık / Tuzla Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Kale Et Balık / Tuzla yorum konusunda yapılmış toplam 289 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,1 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Kale Et Balık / Tuzla enlem bilgileri: 40.817741 boylam bilgileri: 29.304762 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu