Kahvaltılık Sos Kaç Kalori (Bol Bol Kalori Değeri) - Yemekleri

Kahvaltılık Sos Kaç Kalori (Bol Bol Kalori Değeri)

Herkese merhaba, siz değerli ziyaretçilerimiz için ürünlerin kalori değerlerini yazmaya devam ediyoruz. Şimdi sırada Bol Bol markası ile Kahvaltılık Sos kalori değeri var. Aşağıda ürünün kalori, gramaj, yağ ve karbonhidrat gibi değerlerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi daha fazla gıdanın kalori değerine ulaşmak isterseniz kaç kalori bölümüne göz atarak hızlı bir şekilde kalori değerleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Elimizden geldiğince burada bulunan yazıları güncel tutmaya çalışıyoruz. Bir aksilik olduğunu düşünüyorsanız yorumlar bölümünden bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Herkese mutlu haftalar diliyoruz.

Bol Bol Kahvaltılık Sos Besin Değeri

Aşağıda yer alan tablo aracılığıylaBol Bol Kahvaltılık Sos hakkında kalori, marka, karbonhidrat ve protein değeri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz yorumlar bölümünden bize daha detaylı bilgi sahibi olmak için

Bol Bol Kahvaltılık Sos hakkında aşağıda bulunan değerler her 100g için geçerlidir.

Bol Bol Kahvaltılık Sos Kalorisi

Kaloriler: 153kcal

Bol Bol Kahvaltılık Sos Yağ Değeri

Yağ: 5,30g

Bol Bol Kahvaltılık Sos Karbonhidrat Değeri

Karbonhidrat Değeri: 19,50g

Bol Bol Kahvaltılık Sos Protein Değeri

Protein Değeri: 6,80g

Önemli Not: Her gıda, her bünyeye uygun olmayabilir. Öncelikle kilo verme ile ilgili bir çabanız varsa bir doktora veya diyetisyene başvurmanızı tavsiye ederiz. Burada yer alan bilgileri pek çok kaynağa göz atarak hazırladık. İyi niyet temelinde yer verdiğimiz bu bilgilerin doğru olduğuna inanıyoruz. Burada yer alan bilgilerin tam doğruluğu ve beslenme bilgileri kendi sorumluluğunuz altındadır. Yemekleri.org olarak bir garanti vermiyoruz. Burada yer verdiğimiz bütün  markalar, telif hakları ve diğer fikri mülkiyet biçimleri kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir