Izbarco Beach Sile Telefon - Yorum - Adres (Şile Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Izbarco Beach Sile Telefon – Yorum – Adres (Şile Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şile Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Izbarco Beach Sile var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Izbarco Beach Sile  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Izbarco Beach Sile Telefon

-BOŞ-

Izbarco Beach Sile Sipariş

Izbarco Beach Sile sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Izbarco Beach Sile bağlantı kurabilirsiniz.

Izbarco Beach Sile Adres

Hacı Kasım, Liman Sk. No:32, 34980 Şile/İstanbul

Izbarco Beach Sile Web Sitesi

-BOŞ-

Izbarco Beach Sile Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Izbarco Beach Sile yorum konusunda yapılmış toplam 12 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,3 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Izbarco Beach Sile enlem bilgileri: 41.176312 boylam bilgileri: 29.603529 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir