İskele Balık Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

İskele Balık Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada İskele Balık var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. İskele Balık  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

İskele Balık Telefon

0216 395 34 58

İskele Balık Sipariş

İskele Balık sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla İskele Balık bağlantı kurabilirsiniz.

İskele Balık Adres

Postane, Cumhuriyet Cd. No 5, 34940 Tuzla/İstanbul

İskele Balık Web Sitesi

iskelebaliktuzla.com

İskele Balık Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman İskele Balık yorum konusunda yapılmış toplam 127 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,5 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda İskele Balık enlem bilgileri: 40.816833 boylam bilgileri: 29.299476 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu