İmren Kilo İle Kofte Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

İmren Kilo İle Kofte Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada İmren Kilo İle Kofte var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. İmren Kilo İle Kofte  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

İmren Kilo İle Kofte Telefon

0216 493 33 31

İmren Kilo İle Kofte Sipariş

İmren Kilo İle Kofte sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla İmren Kilo İle Kofte bağlantı kurabilirsiniz.

İmren Kilo İle Kofte Adres

İçmeler, Özyaman Sk. 6/B, 34947 Tuzla/İstanbul

İmren Kilo İle Kofte Web Sitesi

business.site

İmren Kilo İle Kofte Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman İmren Kilo İle Kofte yorum konusunda yapılmış toplam 72 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 3,9 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda İmren Kilo İle Kofte enlem bilgileri: 40.849907 boylam bilgileri: 29.29931 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu