Hünkar Piliç Isıl İşlem Görmüş Sucuk Kaç Kalori (Beşler Kalori Değeri) - Yemekleri

Hünkar Piliç Isıl İşlem Görmüş Sucuk Kaç Kalori (Beşler Kalori Değeri)

Herkese merhaba, siz değerli ziyaretçilerimiz için ürünlerin kalori değerlerini yazmaya devam ediyoruz. Şimdi sırada Beşler markası ile Hünkar Piliç Isıl İşlem Görmüş Sucuk kalori değeri var. Aşağıda ürünün kalori, gramaj, yağ ve karbonhidrat gibi değerlerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi daha fazla gıdanın kalori değerine ulaşmak isterseniz kaç kalori bölümüne göz atarak hızlı bir şekilde kalori değerleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Elimizden geldiğince burada bulunan yazıları güncel tutmaya çalışıyoruz. Bir aksilik olduğunu düşünüyorsanız yorumlar bölümünden bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Herkese mutlu haftalar diliyoruz.

Beşler Hünkar Piliç Isıl İşlem Görmüş Sucuk Besin Değeri

Aşağıda yer alan tablo aracılığıylaBeşler Hünkar Piliç Isıl İşlem Görmüş Sucuk hakkında kalori, marka, karbonhidrat ve protein değeri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz yorumlar bölümünden bize daha detaylı bilgi sahibi olmak için

Beşler Hünkar Piliç Isıl İşlem Görmüş Sucuk hakkında aşağıda bulunan değerler her 100g için geçerlidir.

Beşler Hünkar Piliç Isıl İşlem Görmüş Sucuk Kalorisi

Kaloriler: 379kcal

Beşler Hünkar Piliç Isıl İşlem Görmüş Sucuk Yağ Değeri

Yağ: 35,00g

Beşler Hünkar Piliç Isıl İşlem Görmüş Sucuk Karbonhidrat Değeri

Karbonhidrat Değeri: 2,00g

Beşler Hünkar Piliç Isıl İşlem Görmüş Sucuk Protein Değeri

Protein Değeri: 14,00g

Önemli Not: Her gıda, her bünyeye uygun olmayabilir. Öncelikle kilo verme ile ilgili bir çabanız varsa bir doktora veya diyetisyene başvurmanızı tavsiye ederiz. Burada yer alan bilgileri pek çok kaynağa göz atarak hazırladık. İyi niyet temelinde yer verdiğimiz bu bilgilerin doğru olduğuna inanıyoruz. Burada yer alan bilgilerin tam doğruluğu ve beslenme bilgileri kendi sorumluluğunuz altındadır. Yemekleri.org olarak bir garanti vermiyoruz. Burada yer verdiğimiz bütün  markalar, telif hakları ve diğer fikri mülkiyet biçimleri kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir