Humuslu Kraker Kalori (Altınbaşak Humuslu Kraker Besin Değeri) - Yemekleri

Humuslu Kraker Kalori (Altınbaşak Humuslu Kraker Besin Değeri)

Merhabalar, sizler için yeni bir seri daha hazırladık. Marketlerde gördüğümüz ürünlerin kalorileri ve besin değerleri hakkında bilgilendirme yapmaya çalışacağız. İlk olarak Altınbaşak Humuslu Kraker besin değeri var. Dilerseniz kaç kalori kategorisi aracılığıyla farklı ürünlerin kalori değerlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterli olacaktır.

Altınbaşak Humuslu Kraker Besin Değeri

Elimizden geldiğince bu yazıyı güncel tutup Altınbaşak Humuslu Kraker hakkında bilgilendirme yapmaya çalışacağız. Aşağıda bulunan kalori ve besin değerleri her 100g için geçerlidir.

kalori değerleri/caption]

Altınbaşak Humuslu Kraker Kaç Kalori

Kalori Değeri: 430kcal

Altınbaşak Humuslu Kraker Yağ Değeri

Yağ: 15,00g

Altınbaşak Humuslu Kraker Karbonhidrat Değeri

Karbonhidrat Değeri: 61,00g

Altınbaşak Humuslu Kraker Protein Değeri

Protein Değeri: 9,70g

Önemli Not: Her gıda, her bünyeye uygun olmayabilir. Öncelikle kilo verme ile ilgili bir çabanız varsa bir doktora veya diyetisyene başvurmanızı tavsiye ederiz. Burada yer alan bilgileri pek çok kaynağa göz atarak hazırladık. İyi niyet temelinde yer verdiğimiz bu bilgilerin doğru olduğuna inanıyoruz. Burada yer alan bilgilerin tam doğruluğu ve beslenme bilgileri kendi sorumluluğunuz altındadır. Yemekleri.org olarak bir garanti vermiyoruz. Burada yer verdiğimiz bütün  markalar, telif hakları ve diğer fikri mülkiyet biçimleri kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir