Hindistan Cevizi Kaç Kalori (Bağdat Kalori Değeri) - Yemekleri

Hindistan Cevizi Kaç Kalori (Bağdat Kalori Değeri)

Herkese merhaba, siz değerli ziyaretçilerimiz için ürünlerin kalori değerlerini yazmaya devam ediyoruz. Şimdi sırada Bağdat markası ile Hindistan Cevizi kalori değeri var. Aşağıda ürünün kalori, gramaj, yağ ve karbonhidrat gibi değerlerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi daha fazla gıdanın kalori değerine ulaşmak isterseniz kaç kalori bölümüne göz atarak hızlı bir şekilde kalori değerleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Elimizden geldiğince burada bulunan yazıları güncel tutmaya çalışıyoruz. Bir aksilik olduğunu düşünüyorsanız yorumlar bölümünden bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Herkese mutlu haftalar diliyoruz.

Bağdat Hindistan Cevizi Besin Değeri

Aşağıda yer alan tablo aracılığıylaBağdat Hindistan Cevizi hakkında kalori, marka, karbonhidrat ve protein değeri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz yorumlar bölümünden bize daha detaylı bilgi sahibi olmak için

Bağdat Hindistan Cevizi hakkında aşağıda bulunan değerler her 100g için geçerlidir.

Bağdat Hindistan Cevizi Kalorisi

Kaloriler: 358kcal

Bağdat Hindistan Cevizi Yağ Değeri

Yağ: 36,50g

Bağdat Hindistan Cevizi Karbonhidrat Değeri

Karbonhidrat Değeri: 4,80g

Bağdat Hindistan Cevizi Protein Değeri

Protein Değeri: 3,90g

Önemli Not: Her gıda, her bünyeye uygun olmayabilir. Öncelikle kilo verme ile ilgili bir çabanız varsa bir doktora veya diyetisyene başvurmanızı tavsiye ederiz. Burada yer alan bilgileri pek çok kaynağa göz atarak hazırladık. İyi niyet temelinde yer verdiğimiz bu bilgilerin doğru olduğuna inanıyoruz. Burada yer alan bilgilerin tam doğruluğu ve beslenme bilgileri kendi sorumluluğunuz altındadır. Yemekleri.org olarak bir garanti vermiyoruz. Burada yer verdiğimiz bütün  markalar, telif hakları ve diğer fikri mülkiyet biçimleri kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir