HAVOYA Mantı Cafe Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

HAVOYA Mantı Cafe Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada HAVOYA Mantı Cafe var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. HAVOYA Mantı Cafe  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

HAVOYA Mantı Cafe Telefon

0216 395 65 15

HAVOYA Mantı Cafe Sipariş

HAVOYA Mantı Cafe sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla HAVOYA Mantı Cafe bağlantı kurabilirsiniz.

HAVOYA Mantı Cafe Adres

Evliya Çelebi, Şinasi Dural Cd. No:111, 34944 Tuzla/İstanbul

HAVOYA Mantı Cafe Web Sitesi

-BOŞ-

HAVOYA Mantı Cafe Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman HAVOYA Mantı Cafe yorum konusunda yapılmış toplam 120 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 5,0 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda HAVOYA Mantı Cafe enlem bilgileri: 40.840045 boylam bilgileri: 29.30648 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu