has dürüm yayla mah şinasi dural cad no 43 Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

has dürüm yayla mah şinasi dural cad no 43 Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada has dürüm yayla mah şinasi dural cad no 43 var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. has dürüm yayla mah şinasi dural cad no 43  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

has dürüm yayla mah şinasi dural cad no 43 Telefon

0216 494 01 01

has dürüm yayla mah şinasi dural cad no 43 Sipariş

has dürüm yayla mah şinasi dural cad no 43 sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla has dürüm yayla mah şinasi dural cad no 43 bağlantı kurabilirsiniz.

has dürüm yayla mah şinasi dural cad no 43 Adres

Yayla, Şinasi Dural Cd. No 43, 34944 Tuzla/İstanbul

has dürüm yayla mah şinasi dural cad no 43 Web Sitesi

wwwhasdurum.com

has dürüm yayla mah şinasi dural cad no 43 Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman has dürüm yayla mah şinasi dural cad no 43 yorum konusunda yapılmış toplam 182 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,4 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda has dürüm yayla mah şinasi dural cad no 43 enlem bilgileri: 40.832896 boylam bilgileri: 29.305962 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir