Hanımeli mantı çibörek evi Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Hanımeli mantı çibörek evi Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Hanımeli mantı çibörek evi var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Hanımeli mantı çibörek evi  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Hanımeli mantı çibörek evi Telefon

0216 395 10 67

Hanımeli mantı çibörek evi Sipariş

Hanımeli mantı çibörek evi sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Hanımeli mantı çibörek evi bağlantı kurabilirsiniz.

Hanımeli mantı çibörek evi Adres

Cami, no:123, Seyit Onbaşı Cd., 34940 Tuzla/İstanbul

Hanımeli mantı çibörek evi Web Sitesi

-BOŞ-

Hanımeli mantı çibörek evi Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Hanımeli mantı çibörek evi yorum konusunda yapılmış toplam 13 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 3,7 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Hanımeli mantı çibörek evi enlem bilgileri: 40.815039 boylam bilgileri: 29.306031 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir