Gurbet Ciğer Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Gurbet Ciğer Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Gurbet Ciğer var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Gurbet Ciğer  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Gurbet Ciğer Telefon

0216 494 44 93

Gurbet Ciğer Sipariş

Gurbet Ciğer sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Gurbet Ciğer bağlantı kurabilirsiniz.

Gurbet Ciğer Adres

İçmeler, Göktürk Cd. No:92, 34947 Tuzla/İstanbul

Gurbet Ciğer Web Sitesi

gurbetciger.com

Gurbet Ciğer Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Gurbet Ciğer yorum konusunda yapılmış toplam 2.315 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,1 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Gurbet Ciğer enlem bilgileri: 40.844363 boylam bilgileri: 29.306687 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir