Güneş Et Izgara Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Güneş Et Izgara Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Güneş Et Izgara var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Güneş Et Izgara  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Güneş Et Izgara Telefon

-BOŞ-

Güneş Et Izgara Sipariş

Güneş Et Izgara sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Güneş Et Izgara bağlantı kurabilirsiniz.

Güneş Et Izgara Adres

Cami, Cumhuriyet Cd. No:85, 34940 Tuzla/İstanbul

Güneş Et Izgara Web Sitesi

-BOŞ-

Güneş Et Izgara Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Güneş Et Izgara yorum konusunda yapılmış toplam 19 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,5 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Güneş Et Izgara enlem bilgileri: 40.815761 boylam bilgileri: 29.303547 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu