Gülbade Ev Yemekleri Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Gülbade Ev Yemekleri Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Gülbade Ev Yemekleri var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Gülbade Ev Yemekleri  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Gülbade Ev Yemekleri Telefon

0530 172 61 75

Gülbade Ev Yemekleri Sipariş

Gülbade Ev Yemekleri sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Gülbade Ev Yemekleri bağlantı kurabilirsiniz.

Gülbade Ev Yemekleri Adres

Prof.Dr. Necmettin Erbakan Caddesi ET 4 Blok No:1 34947, Aydıntepe Mahallesi, 34947 Tuzla/İstanbul

Gülbade Ev Yemekleri Web Sitesi

-BOŞ-

Gülbade Ev Yemekleri Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Gülbade Ev Yemekleri yorum konusunda yapılmış toplam 35 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,2 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Gülbade Ev Yemekleri enlem bilgileri: 40.858821 boylam bilgileri: 29.299521 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu