Gönül Şarküteri & Cafe Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Gönül Şarküteri & Cafe Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Gönül Şarküteri & Cafe var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Gönül Şarküteri & Cafe  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Gönül Şarküteri & Cafe Telefon

0536 771 42 80

Gönül Şarküteri & Cafe Sipariş

Gönül Şarküteri & Cafe sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Gönül Şarküteri & Cafe bağlantı kurabilirsiniz.

Gönül Şarküteri & Cafe Adres

Yayla Mahallesi, Yayla Yolu Cd, Vizyonpark Residence’s, 34944 Tuzla/İstanbul

Gönül Şarküteri & Cafe Web Sitesi

instagram.com

Gönül Şarküteri & Cafe Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Gönül Şarküteri & Cafe yorum konusunda yapılmış toplam 38 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,7 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Gönül Şarküteri & Cafe enlem bilgileri: 40.826901 boylam bilgileri: 29.306489 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir