gaziantep baklavacisi mehmet usta Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

gaziantep baklavacisi mehmet usta Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada gaziantep baklavacisi mehmet usta var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. gaziantep baklavacisi mehmet usta  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

gaziantep baklavacisi mehmet usta Telefon

0216 447 40 25

gaziantep baklavacisi mehmet usta Sipariş

gaziantep baklavacisi mehmet usta sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla gaziantep baklavacisi mehmet usta bağlantı kurabilirsiniz.

gaziantep baklavacisi mehmet usta Adres

Yayla, Şinasi Dural Cd. No:41, 34944 Tuzla/İstanbul

gaziantep baklavacisi mehmet usta Web Sitesi

instagram.com

gaziantep baklavacisi mehmet usta Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman gaziantep baklavacisi mehmet usta yorum konusunda yapılmış toplam 33 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,2 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda gaziantep baklavacisi mehmet usta enlem bilgileri: 40.832658 boylam bilgileri: 29.305839 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu