Extreme Pizza Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Extreme Pizza Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Extreme Pizza var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Extreme Pizza  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Extreme Pizza Telefon

0216 393 78 28

Extreme Pizza Sipariş

Extreme Pizza sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Extreme Pizza bağlantı kurabilirsiniz.

Extreme Pizza Adres

Aydınlı, Nazik Sk. Keser Apt. 56/F, 34953 Tuzla/İstanbul

Extreme Pizza Web Sitesi

extremepizza.com

Extreme Pizza Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Extreme Pizza yorum konusunda yapılmış toplam 3 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 3,7 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Extreme Pizza enlem bilgileri: 40.867015 boylam bilgileri: 29.326804 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir