Esentepe Köftecisi Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Esentepe Köftecisi Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Esentepe Köftecisi var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Esentepe Köftecisi  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Esentepe Köftecisi Telefon

0216 395 35 74

Esentepe Köftecisi Sipariş

Esentepe Köftecisi sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Esentepe Köftecisi bağlantı kurabilirsiniz.

Esentepe Köftecisi Adres

Postane, Caddesi, Manastır Yolu No:88, 34940 Tuzla/İstanbul

Esentepe Köftecisi Web Sitesi

-BOŞ-

Esentepe Köftecisi Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Esentepe Köftecisi yorum konusunda yapılmış toplam 1.033 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,4 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Esentepe Köftecisi enlem bilgileri: 40.817189 boylam bilgileri: 29.287189 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu