Emin Kebap Telefon - Yorum - Adres (Şişli Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Emin Kebap Telefon – Yorum – Adres (Şişli Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şişli Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Emin Kebap var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Emin Kebap  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Emin Kebap Telefon

0212 230 85 34

Emin Kebap Sipariş

Emin Kebap sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Emin Kebap bağlantı kurabilirsiniz.

Emin Kebap Adres

İzzetpaşa, Yeni Yol Cd. No:14,/A, 34387 Şişli/İstanbul

Emin Kebap Web Sitesi

iyifirma.com

Emin Kebap Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Emin Kebap yorum konusunda yapılmış toplam 40 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,4 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Emin Kebap enlem bilgileri: 41.071714 boylam bilgileri: 28.987748 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu