Egzersiz Makinesi (Yavaş) Kaç Kalori Harcanır (1 Saat Egzersiz Makinesi (Yavaş) Kaç Kalori Yakılır Hesaplama) - Yemekleri

Egzersiz Makinesi (Yavaş) Kaç Kalori Harcanır (1 Saat Egzersiz Makinesi (Yavaş) Kaç Kalori Yakılır Hesaplama)

Herkese merhaba farklı bir konu ile karşınızdayız. Yapılan egzersiz ve çalışılan işlerle ilgili kaç kalori harcanacağı ile ilgili geniş bir veritabanı hazırlamak istiyoruz. Bu konuda öncelikle Egzersiz Makinesi (Yavaş) kaç kalori harcatır ile başlamak istedik. Gün içerisinde denediğimiz tüm aktivitelerle ilgili oldukça detaylı bir kalori hesaplamasına da aşağıdan ulaşmak mümkün olacaktır. Bunun dışında 1 saat Egzersiz Makinesi (Yavaş) 15 dakika ve yarım saat gibi farklı zaman aralıklarının da kalori değerlerine yer vermeye çalıştık.

Burada iyi niyet çerçevesinde bilgilendirme yapmaya çalışıyoruz. Aşağıda verilen bilgiler 70 KG’lık bir kişi içindir. Aynı zamanda kalori yakımını etkileyen kilo, boy, cinsiyet, yaş, kas ağırlığı gibi pek çok değişkenin olduğunu da unutmamanız gerektiğinin altını çizmek isteriz. Burada yer alan kalori değerleri Egzersiz Makinesi (Yavaş) ile başka bir aktivitenin ortalama rakamlarla kıyaslanması için yazılmıştır. Umarız az da olsa faydamız olur. Bu konuda daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz sizin ölçülerinize uygun değerlere yer veren pek çok farklı internet sitesi ve cep telefonu uygulaması bulmak mümkün olacaktır. Sağlıklı günler dileriz.

Beş Dakika Egzersiz Makinesi (Yavaş) Kaç Kalori

36.75 Kalori

10 Dakika Egzersiz Makinesi (Yavaş) Kaç Kalori

73.50 Kalori

15 Dakika Egzersiz Makinesi (Yavaş)  Kaç Kalori

110.25 Kalori

Yarım Saat Egzersiz Makinesi (Yavaş) Kaç Kalori

220.50 Kalori

1 Saat Egzersiz Makinesi (Yavaş) Kaç Kalori

441.00 Kalori

2 Saat Egzersiz Makinesi (Yavaş) Kaç Kalori

882.00 Kalori

3 Saat Egzersiz Makinesi (Yavaş) Kaç Kalori

1323.00 Kalori

Bunun dışında farklı aktivitelerde kaç kalori yaktığınıza göz atmak isterseniz web sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu