Dövme Sade Kalori (Algida Dövme Sade Besin Değeri) - Yemekleri

Dövme Sade Kalori (Algida Dövme Sade Besin Değeri)

Merhabalar, sizler için yeni bir seri daha hazırladık. Marketlerde gördüğümüz ürünlerin kalorileri ve besin değerleri hakkında bilgilendirme yapmaya çalışacağız. İlk olarak Algida Dövme Sade besin değeri var. Dilerseniz kaç kalori kategorisi aracılığıyla farklı ürünlerin kalori değerlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterli olacaktır.

Algida Dövme Sade Besin Değeri

Elimizden geldiğince bu yazıyı güncel tutup Algida Dövme Sade hakkında bilgilendirme yapmaya çalışacağız. Aşağıda bulunan kalori ve besin değerleri her 100g için geçerlidir.

kalori değerleri/caption]

Algida Dövme Sade Kaç Kalori

Kalori Değeri: 160kcal

Algida Dövme Sade Yağ Değeri

Yağ: 5,00g

Algida Dövme Sade Karbonhidrat Değeri

Karbonhidrat Değeri: 25,00g

Algida Dövme Sade Protein Değeri

Protein Değeri: 2,50g

Önemli Not: Her gıda, her bünyeye uygun olmayabilir. Öncelikle kilo verme ile ilgili bir çabanız varsa bir doktora veya diyetisyene başvurmanızı tavsiye ederiz. Burada yer alan bilgileri pek çok kaynağa göz atarak hazırladık. İyi niyet temelinde yer verdiğimiz bu bilgilerin doğru olduğuna inanıyoruz. Burada yer alan bilgilerin tam doğruluğu ve beslenme bilgileri kendi sorumluluğunuz altındadır. Yemekleri.org olarak bir garanti vermiyoruz. Burada yer verdiğimiz bütün  markalar, telif hakları ve diğer fikri mülkiyet biçimleri kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu