Döngel Ocakbaşı Restoran Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Döngel Ocakbaşı Restoran Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Döngel Ocakbaşı Restoran var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Döngel Ocakbaşı Restoran  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Döngel Ocakbaşı Restoran Telefon

0538 820 79 57

Döngel Ocakbaşı Restoran Sipariş

Döngel Ocakbaşı Restoran sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Döngel Ocakbaşı Restoran bağlantı kurabilirsiniz.

Döngel Ocakbaşı Restoran Adres

İçmeler, Aydınlı Yolu Cd. 14/E, 34947 Tuzla/İstanbul

Döngel Ocakbaşı Restoran Web Sitesi

-BOŞ-

Döngel Ocakbaşı Restoran Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Döngel Ocakbaşı Restoran yorum konusunda yapılmış toplam 48 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 3,9 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Döngel Ocakbaşı Restoran enlem bilgileri: 40.850432 boylam bilgileri: 29.304317 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu