Domino's Pizza Tuzla Aydıntepe Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Domino’s Pizza Tuzla Aydıntepe Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Domino’s Pizza Tuzla Aydıntepe var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Domino’s Pizza Tuzla Aydıntepe  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Domino’s Pizza Tuzla Aydıntepe Telefon

0216 392 70 70

Domino’s Pizza Tuzla Aydıntepe Sipariş

Domino’s Pizza Tuzla Aydıntepe sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Domino’s Pizza Tuzla Aydıntepe bağlantı kurabilirsiniz.

Domino’s Pizza Tuzla Aydıntepe Adres

Aydıntepe, Yavuz Cd. No:11A, 34947 Tuzla/İstanbul

Domino’s Pizza Tuzla Aydıntepe Web Sitesi

dominos.com.tr

Domino’s Pizza Tuzla Aydıntepe Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Domino’s Pizza Tuzla Aydıntepe yorum konusunda yapılmış toplam 168 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 3,7 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Domino’s Pizza Tuzla Aydıntepe enlem bilgileri: 40.851916 boylam bilgileri: 29.299005 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu