Dinçer Alabalık tesisi Telefon - Yorum - Adres (Şile Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Dinçer Alabalık tesisi Telefon – Yorum – Adres (Şile Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şile Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Dinçer Alabalık tesisi var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Dinçer Alabalık tesisi  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Dinçer Alabalık tesisi Telefon

0534 959 16 88

Dinçer Alabalık tesisi Sipariş

Dinçer Alabalık tesisi sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Dinçer Alabalık tesisi bağlantı kurabilirsiniz.

Dinçer Alabalık tesisi Adres

Değirmençayırı, D:no47, 34980 Şile/İstanbul

Dinçer Alabalık tesisi Web Sitesi

-BOŞ-

Dinçer Alabalık tesisi Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Dinçer Alabalık tesisi yorum konusunda yapılmış toplam 5 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 2,6 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Dinçer Alabalık tesisi enlem bilgileri: 40.978352 boylam bilgileri: 29.663659 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir