Develi Pide Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Develi Pide Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Develi Pide var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Develi Pide  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Develi Pide Telefon

-BOŞ-

Develi Pide Sipariş

Develi Pide sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Develi Pide bağlantı kurabilirsiniz.

Develi Pide Adres

Evliya Çelebi, Genç Osman Cd. 44 A, 34944 Tuzla/İstanbul

Develi Pide Web Sitesi

-BOŞ-

Develi Pide Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Develi Pide yorum konusunda yapılmış toplam 1 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 5,0 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Develi Pide enlem bilgileri: 40.841184 boylam bilgileri: 29.295714 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir