Develi Nişantaşı Telefon - Yorum - Adres (Şişli Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Develi Nişantaşı Telefon – Yorum – Adres (Şişli Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şişli Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Develi Nişantaşı var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Develi Nişantaşı  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Develi Nişantaşı Telefon

0212 514 83 83

Develi Nişantaşı Sipariş

Develi Nişantaşı sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Develi Nişantaşı bağlantı kurabilirsiniz.

Develi Nişantaşı Adres

Harbiye, Abdi İpekçi Cd. No:61A, 34367 Şişli/İstanbul

Develi Nişantaşı Web Sitesi

develikebap.com

Develi Nişantaşı Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Develi Nişantaşı yorum konusunda yapılmış toplam 796 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,2 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Develi Nişantaşı enlem bilgileri: 41.047894 boylam bilgileri: 28.993251 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu