Ders Çalışmak Kaç Kalori Harcanır (1 Saat Ders Çalışmak Kaç Kalori Yakılır Hesaplama) - Yemekleri

Ders Çalışmak Kaç Kalori Harcanır (1 Saat Ders Çalışmak Kaç Kalori Yakılır Hesaplama)

Herkese merhaba farklı bir konu ile karşınızdayız. Yapılan egzersiz ve çalışılan işlerle ilgili kaç kalori harcanacağı ile ilgili geniş bir veritabanı hazırlamak istiyoruz. Bu konuda öncelikle Ders Çalışmak kaç kalori harcatır ile başlamak istedik. Gün içerisinde denediğimiz tüm aktivitelerle ilgili oldukça detaylı bir kalori hesaplamasına da aşağıdan ulaşmak mümkün olacaktır. Bunun dışında 1 saat Ders Çalışmak 15 dakika ve yarım saat gibi farklı zaman aralıklarının da kalori değerlerine yer vermeye çalıştık.

Burada iyi niyet çerçevesinde bilgilendirme yapmaya çalışıyoruz. Aşağıda verilen bilgiler 70 KG’lık bir kişi içindir. Aynı zamanda kalori yakımını etkileyen kilo, boy, cinsiyet, yaş, kas ağırlığı gibi pek çok değişkenin olduğunu da unutmamanız gerektiğinin altını çizmek isteriz. Burada yer alan kalori değerleri Ders Çalışmak ile başka bir aktivitenin ortalama rakamlarla kıyaslanması için yazılmıştır. Umarız az da olsa faydamız olur. Bu konuda daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz sizin ölçülerinize uygun değerlere yer veren pek çok farklı internet sitesi ve cep telefonu uygulaması bulmak mümkün olacaktır. Sağlıklı günler dileriz.

Beş Dakika Ders Çalışmak Kaç Kalori

12.25 Kalori

10 Dakika Ders Çalışmak Kaç Kalori

24.50 Kalori

15 Dakika Ders Çalışmak  Kaç Kalori

36.75 Kalori

Yarım Saat Ders Çalışmak Kaç Kalori

73.50 Kalori

1 Saat Ders Çalışmak Kaç Kalori

147.00 Kalori

2 Saat Ders Çalışmak Kaç Kalori

294.00 Kalori

3 Saat Ders Çalışmak Kaç Kalori

441.00 Kalori

Bunun dışında farklı aktivitelerde kaç kalori yaktığınıza göz atmak isterseniz web sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir