Cornetto Milka Kalori (Algida Cornetto Milka Besin Değeri) - Yemekleri

Cornetto Milka Kalori (Algida Cornetto Milka Besin Değeri)

Merhabalar, sizler için yeni bir seri daha hazırladık. Marketlerde gördüğümüz ürünlerin kalorileri ve besin değerleri hakkında bilgilendirme yapmaya çalışacağız. İlk olarak Algida Cornetto Milka besin değeri var. Dilerseniz kaç kalori kategorisi aracılığıyla farklı ürünlerin kalori değerlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterli olacaktır.

Algida Cornetto Milka Besin Değeri

Elimizden geldiğince bu yazıyı güncel tutup Algida Cornetto Milka hakkında bilgilendirme yapmaya çalışacağız. Aşağıda bulunan kalori ve besin değerleri her 1 adet 85 gram için geçerlidir.

kalori değerleri/caption]

Algida Cornetto Milka Kaç Kalori

Kalori Değeri: 248kcal

Algida Cornetto Milka Yağ Değeri

Yağ: 13,00g

Algida Cornetto Milka Karbonhidrat Değeri

Karbonhidrat Değeri: 30,00g

Algida Cornetto Milka Protein Değeri

Protein Değeri: 3,10g

Önemli Not: Her gıda, her bünyeye uygun olmayabilir. Öncelikle kilo verme ile ilgili bir çabanız varsa bir doktora veya diyetisyene başvurmanızı tavsiye ederiz. Burada yer alan bilgileri pek çok kaynağa göz atarak hazırladık. İyi niyet temelinde yer verdiğimiz bu bilgilerin doğru olduğuna inanıyoruz. Burada yer alan bilgilerin tam doğruluğu ve beslenme bilgileri kendi sorumluluğunuz altındadır. Yemekleri.org olarak bir garanti vermiyoruz. Burada yer verdiğimiz bütün  markalar, telif hakları ve diğer fikri mülkiyet biçimleri kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir