Çömlek Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Çömlek Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Çömlek var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Çömlek  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Çömlek Telefon

0216 395 74 51

Çömlek Sipariş

Çömlek sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Çömlek bağlantı kurabilirsiniz.

Çömlek Adres

İstasyon, Kazım Karabekir Cd. 1/A, 34940 Tuzla/İstanbul

Çömlek Web Sitesi

-BOŞ-

Çömlek Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Çömlek yorum konusunda yapılmış toplam 186 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,0 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Çömlek enlem bilgileri: 40.829837 boylam bilgileri: 29.31419 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu