Çolaklar Deniz Mutfağı Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Çolaklar Deniz Mutfağı Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Çolaklar Deniz Mutfağı var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Çolaklar Deniz Mutfağı  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Çolaklar Deniz Mutfağı Telefon

0216 395 64 66

Çolaklar Deniz Mutfağı Sipariş

Çolaklar Deniz Mutfağı sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Çolaklar Deniz Mutfağı bağlantı kurabilirsiniz.

Çolaklar Deniz Mutfağı Adres

Cami, Kılıç Cd. No:46, 34940 Tuzla/İstanbul

Çolaklar Deniz Mutfağı Web Sitesi

colaklardenizmutfagi.com

Çolaklar Deniz Mutfağı Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Çolaklar Deniz Mutfağı yorum konusunda yapılmış toplam 562 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,5 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Çolaklar Deniz Mutfağı enlem bilgileri: 40.815559 boylam bilgileri: 29.303631 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu