Çin Çin Restaurant Et & Balık Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Çin Çin Restaurant Et & Balık Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Çin Çin Restaurant Et & Balık var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Çin Çin Restaurant Et & Balık  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Çin Çin Restaurant Et & Balık Telefon

0216 446 65 74

Çin Çin Restaurant Et & Balık Sipariş

Çin Çin Restaurant Et & Balık sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Çin Çin Restaurant Et & Balık bağlantı kurabilirsiniz.

Çin Çin Restaurant Et & Balık Adres

Cami, Cumhuriyet Cd. No:32, 34940 Tuzla/İstanbul

Çin Çin Restaurant Et & Balık Web Sitesi

-BOŞ-

Çin Çin Restaurant Et & Balık Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Çin Çin Restaurant Et & Balık yorum konusunda yapılmış toplam 259 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 3,9 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Çin Çin Restaurant Et & Balık enlem bilgileri: 40.815787 boylam bilgileri: 29.303231 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu