Çikolatalı Süt Kalori (Alpella Çikolatalı Süt Besin Değeri) - Yemekleri

Çikolatalı Süt Kalori (Alpella Çikolatalı Süt Besin Değeri)

Merhabalar, sizler için yeni bir seri daha hazırladık. Marketlerde gördüğümüz ürünlerin kalorileri ve besin değerleri hakkında bilgilendirme yapmaya çalışacağız. İlk olarak Alpella Çikolatalı Süt besin değeri var. Dilerseniz kaç kalori kategorisi aracılığıyla farklı ürünlerin kalori değerlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterli olacaktır.

Alpella Çikolatalı Süt Besin Değeri

Elimizden geldiğince bu yazıyı güncel tutup Alpella Çikolatalı Süt hakkında bilgilendirme yapmaya çalışacağız. Aşağıda bulunan kalori ve besin değerleri her 1 kutu 200ml) için geçerlidir.

kalori değerleri/caption]

Alpella Çikolatalı Süt Kaç Kalori

Kalori Değeri: 151kcal

Alpella Çikolatalı Süt Yağ Değeri

Yağ: 4,00g

Alpella Çikolatalı Süt Karbonhidrat Değeri

Karbonhidrat Değeri: 23,00g

Alpella Çikolatalı Süt Protein Değeri

Protein Değeri: 5,80g

Önemli Not: Her gıda, her bünyeye uygun olmayabilir. Öncelikle kilo verme ile ilgili bir çabanız varsa bir doktora veya diyetisyene başvurmanızı tavsiye ederiz. Burada yer alan bilgileri pek çok kaynağa göz atarak hazırladık. İyi niyet temelinde yer verdiğimiz bu bilgilerin doğru olduğuna inanıyoruz. Burada yer alan bilgilerin tam doğruluğu ve beslenme bilgileri kendi sorumluluğunuz altındadır. Yemekleri.org olarak bir garanti vermiyoruz. Burada yer verdiğimiz bütün  markalar, telif hakları ve diğer fikri mülkiyet biçimleri kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu