Çikolatalı Fıstık Ezmesi Kaç Kalori (Bolnut Kalori Değeri) - Yemekleri

Çikolatalı Fıstık Ezmesi Kaç Kalori (Bolnut Kalori Değeri)

Herkese merhaba, siz değerli ziyaretçilerimiz için ürünlerin kalori değerlerini yazmaya devam ediyoruz. Şimdi sırada Bolnut markası ile Çikolatalı Fıstık Ezmesi kalori değeri var. Aşağıda ürünün kalori, gramaj, yağ ve karbonhidrat gibi değerlerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi daha fazla gıdanın kalori değerine ulaşmak isterseniz kaç kalori bölümüne göz atarak hızlı bir şekilde kalori değerleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Elimizden geldiğince burada bulunan yazıları güncel tutmaya çalışıyoruz. Bir aksilik olduğunu düşünüyorsanız yorumlar bölümünden bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Herkese mutlu haftalar diliyoruz.

Bolnut Çikolatalı Fıstık Ezmesi Besin Değeri

Aşağıda yer alan tablo aracılığıylaBolnut Çikolatalı Fıstık Ezmesi hakkında kalori, marka, karbonhidrat ve protein değeri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz yorumlar bölümünden bize daha detaylı bilgi sahibi olmak için

Bolnut Çikolatalı Fıstık Ezmesi hakkında aşağıda bulunan değerler her 100g için geçerlidir.

Bolnut Çikolatalı Fıstık Ezmesi Kalorisi

Kaloriler: 597kcal

Bolnut Çikolatalı Fıstık Ezmesi Yağ Değeri

Yağ: 48,30g

Bolnut Çikolatalı Fıstık Ezmesi Karbonhidrat Değeri

Karbonhidrat Değeri: 24,90g

Bolnut Çikolatalı Fıstık Ezmesi Protein Değeri

Protein Değeri: 23,60g

Önemli Not: Her gıda, her bünyeye uygun olmayabilir. Öncelikle kilo verme ile ilgili bir çabanız varsa bir doktora veya diyetisyene başvurmanızı tavsiye ederiz. Burada yer alan bilgileri pek çok kaynağa göz atarak hazırladık. İyi niyet temelinde yer verdiğimiz bu bilgilerin doğru olduğuna inanıyoruz. Burada yer alan bilgilerin tam doğruluğu ve beslenme bilgileri kendi sorumluluğunuz altındadır. Yemekleri.org olarak bir garanti vermiyoruz. Burada yer verdiğimiz bütün  markalar, telif hakları ve diğer fikri mülkiyet biçimleri kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir