Cadde Kebap Pide ve Lahmacun (Evora) Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Cadde Kebap Pide ve Lahmacun (Evora) Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Cadde Kebap Pide ve Lahmacun (Evora) var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Cadde Kebap Pide ve Lahmacun (Evora)  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Cadde Kebap Pide ve Lahmacun (Evora) Telefon

0216 504 11 22

Cadde Kebap Pide ve Lahmacun (Evora) Sipariş

Cadde Kebap Pide ve Lahmacun (Evora) sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Cadde Kebap Pide ve Lahmacun (Evora) bağlantı kurabilirsiniz.

Cadde Kebap Pide ve Lahmacun (Evora) Adres

Aydıntepe Mah. Beydağı Cad. Evora İstanbul Sitesi CT1 Blok Dükkan:4, 34947 Tuzla/İstanbul

Cadde Kebap Pide ve Lahmacun (Evora) Web Sitesi

-BOŞ-

Cadde Kebap Pide ve Lahmacun (Evora) Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Cadde Kebap Pide ve Lahmacun (Evora) yorum konusunda yapılmış toplam 89 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,0 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Cadde Kebap Pide ve Lahmacun (Evora) enlem bilgileri: 40.859242 boylam bilgileri: 29.298669 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu