Burgerista Telefon - Yorum - Adres (Şişli Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Burgerista Telefon – Yorum – Adres (Şişli Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şişli Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Burgerista var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Burgerista  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Burgerista Telefon

-BOŞ-

Burgerista Sipariş

Burgerista sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Burgerista bağlantı kurabilirsiniz.

Burgerista Adres

Fulya, Mehmetçik Cd. No:4/E, 34394 Şişli/İstanbul

Burgerista Web Sitesi

-BOŞ-

Burgerista Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Burgerista yorum konusunda yapılmış toplam 91 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,4 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Burgerista enlem bilgileri: 41.062968 boylam bilgileri: 28.99553 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir